Šampanietis Hanzas Peronā 2. martā!

 

Pavasari ar pamatīgiem šampanieša plūdiem Hanzas Peronā atklāsim 2024. gada 2. martā, kad Rīga kārtējo reizi piedzīvos Baltijas lielāko šampanieša un dzirkstošo vīnu parādi – Burbuļu parādi 2024!

 

Burbuļu parāde Hanzas personā norisināsies vienā sesijā no plkst. 17 līdz 21, bet tiks bagātināta ar Šampanieša Galā ballīti no 21 līdz 23.59 turpat Hanzas Peronā, kā arī īpašām meistarklasēm, kas turpat Hanzas Peronā norisināsies 2. martā pirms Burbuļu parādes. Uz Galā ballīti, kā vienmēr, aicināsim Jūs groziņā līdzi ņemt savus iemīļotos šampaniešus, bet mēs gādāsim ballīti un kaudzi pārsteigumu!
 

Tas nav viss! Drīzumā izsludināsim arī šampanieša vakariņas un citus pasākumus, kas festivāla nedēļā norisināsies mūsu drauga Pītera Liema un festivāla dibinātāja Aigara Norda kompānijā.
 

Biļetes uz Burbuļu parādi un Galā ballīti ķeriet iekš ekase.lv, kā arī sekojiet mums, lai pirmie uzzinātu par gaidāmajām vakariņām un meistarklasēm 29. februārī - 3. martā.

 

Uz drīzu tikšanos,

Riga Wine & Champagne komanda
 

Kopš 2012. gada, kad festivālu atklājām ar šampanieša meistarklasi Pītera Liema vadībā, esam cītīgi izglītojuši, stāstījuši, ekspertus un planētas vadošos vīndarus aicinājuši, rakstījuši, publicējuši, cienājuši, barojuši, kā arī uzņēmušies šefību par Latvijas vīnmīļu gaidītākajiem notikumiem - konkursa Gada vīns Top 101 Wines + Chefs degustāciju, Audi Burbuļu parādi Nacionālajā Mākslas muzejā, kā arī Baltic Wine & Drinks Awards konkursu sadarbībā ar Liebherr, kura ietvaros noskaidrojam, kuri ir Rīgas, Tallinas, Viļņas labākie un vīnmīļiem draudzīgākie restorāni un bāri. Sadarbojamies ar Latvijas un Baltijas labākajiem vīna un šampanieša izplatītājiem, vīnziņiem, šefiem, restorāniem, kā arī virkni progresīvu zīmolu – no Audi Latvija līdz Rietumu Banka, Electrolux, Amber Beverage Group un Latvijas Nacionālajam Mākslas muzejam!

Festivāla idejas autori ir NECom, viena no vadošajām mārketinga un pasākumu aģentūrām Latvijā.

Ar panākumiem esam attīstījuši Rimi Rīgas maratonu, kā arī veidojuši kampaņas virknei vadošo Latvijas uzņēmumu. NECom vadītājs Aigars Nords savulaik pirmais Baltijā ieguvis WSET augstāko diplomu vīnzinībās, apbraukājis neskaitāmus vīna pasaules reģionus, piedalījies konferencēs, ražas vākšanās, noskrējis vīna maratonu Medokā. Par vīnu ik mēnesi raksta žurnālā Klubs.

Paldies mūsu draugiem un partneriem!

Ģenerālsponsors

Partner logo

Partneris

Partner logo

Atbalsta

Partner logo

Mediju partneris

Partner logo

Baltijas aizraujošākais šampanieša un vīna festivāls.

Iegādāties grāmatu

Pieraksties jaunumiem!