Riga Wine & Champagne!

Laba vajag daudz jeb tiekamies 5. novembrī!
 

To, ka pasaulē ir nenormāli daudz vīna un ka nenormāli daudz ir arī draņķīga vīna, esam jau rakstījuši grāmatiņā Vīns un Nords. Normāliem cilvēkiem pārdzerties nav pieņemts un dzīves laikā iespējams izbaudīt  tikai ierobežotu vīna apjomu - visām garšām, reģioniem un šķirnēm nepietiktu ne laika, ne kapacitātes. Savu kapacitāti, draugi, nedrīkstam izniekot ar sliktiem vīniem. Pastāvīgi jādzer tikai labie vīni.

 

Tad nu Jūsu vērtējumam Top 100 Wines + Chefs parādē 5. novembrī nododam tikai labos vīnus –  zelta un sudraba vīnus, konkursa Gada vīns gaviļniekus! Vīnus iepazīstiet oktobra Santā un Klubā, detalizētāk pētiet tepat mājaslapā, kā arī, protams, nenoguliet biļetes ekase.lv uz Parādi 5. novembrī! 

 

Tātad, gaidām ciemos Top 100 vīnu un šefpavāru parādē Hanzas peronā 5. novembrī, kad simts labākos vīnus, šampaniešus un dzirkstošos baudīsim kopā ar labāko šefu sarūpētiem gardumiem. 


 
Uz drīzu tikšanos, 
Riga Wine & Champagne komanda

Kopš 2012. gada, kad festivālu atklājām ar šampanieša meistarklasi Pītera Liema vadībā, esam cītīgi izglītojuši, stāstījuši, ekspertus un planētas vadošos vīndarus aicinājuši, rakstījuši, publicējuši, cienājuši, barojuši, kā arī uzņēmušies šefību par Latvijas vīnmīļu gaidītākajiem notikumiem - konkursa Gada vīns Top 101 Wines + Chefs degustāciju, Audi Burbuļu parādi Nacionālajā Mākslas muzejā, kā arī Baltic Wine List Awards konkursu sadarbībā ar Cross Key Gin, kura ietvaros noskaidrojam, kuri ir Rīgas, Tallinas, Viļņas labākie un vīnmīļiem draudzīgākie restorāni un bāri. Sadarbojamies ar Latvijas un Baltijas labākajiem vīna un šampanieša izplatītājiem, vīnziņiem, šefiem, restorāniem, kā arī virkni progresīvu zīmolu – no Audi Latvija līdz Luminor, Electrolux, Amber Beverage Group un Latvijas Nacionālajam Mākslas muzejam!

Festivāla idejas autori ir NECom, viena no vadošajām mārketinga un pasākumu aģentūrām Latvijā.

Ar panākumiem esam attīstījuši Rimi Rīgas maratonu, kā arī veidojuši kampaņas virknei vadošo Latvijas uzņēmumu. NECom vadītājs Aigars Nords savulaik pirmais Baltijā ieguvis WSET augstāko diplomu vīnzinībās, apbraukājis neskaitāmus vīna pasaules reģionus, piedalījies konferencēs, ražas vākšanās, noskrējis vīna maratonu Medokā. Par vīnu ik mēnesi raksta žurnālā Klubs.

Paldies mūsu draugiem un partneriem!

Partneri

Partner logo Partner logo Partner logo

Atbalsta

Partner logo

Mediju partneri

Partner logo

Baltijas aizraujošākais šampanieša un vīna festivāls.

Iegādāties grāmatu

Pieraksties jaunumiem!

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.