Šampaņas plūdiem gatavi?
 

Baltijas lielākā šampaniešu un dzirkstošo vīnu parāde Burbuļu parāde Hanzas peronā Jūs gaidīs sestdien, 2. martā, no plkst. 17 līdz 21, un tiks bagātināta arī ar Šampanieša Galā ballīti no 21 līdz 23.59 turpat Hanzas Peronā. Uz Galā ballīti, kā vienmēr, aicināsim Jūs groziņā līdzi ņemt savus iemīļotos šampaniešus, bet mēs gādāsim ballīti un kaudzi pārsteigumu!

 

Tas nav viss! Šampanieša plūdus ceturtdien, 29. februārī, atklāsim ar 2004. gada šampaniešu vakariņām Valtera Zirdziņa restorānā B7, bet piektdien, 1. martā, pamatīgas Šampaņas dzīres esam sarūpējuši vecajā labajā Rivierā! Noslēgsim visu ar graujošu Taittinger Comtes de Champagne šampaniešu maratonu Pītera Liema un Aigara Norda kompānijā.

 

Pētiet programmu, ķeriet biļetes iekš ekase.lv vai rakstiet aira.leite@necom.lv par Comtes de Champagne vakariņām… 

 

Esam pateicību parādā mūsu partneriem – Rietumu Bankai, TC Spice un Liebherr par nesavtīgu atbalstu festivāla organizācijā!

 

Uz drīzu tikšanos,

Riga Wine & Champagne komanda

Kopš 2012. gada, kad festivālu atklājām ar šampanieša meistarklasi Pītera Liema vadībā, esam cītīgi izglītojuši, stāstījuši, ekspertus un planētas vadošos vīndarus aicinājuši, rakstījuši, publicējuši, cienājuši, barojuši, kā arī uzņēmušies šefību par Latvijas vīnmīļu gaidītākajiem notikumiem - konkursa Gada vīns Top 101 Wines + Chefs degustāciju, Audi Burbuļu parādi Nacionālajā Mākslas muzejā, kā arī Baltic Wine & Drinks Awards konkursu sadarbībā ar Liebherr, kura ietvaros noskaidrojam, kuri ir Rīgas, Tallinas, Viļņas labākie un vīnmīļiem draudzīgākie restorāni un bāri. Sadarbojamies ar Latvijas un Baltijas labākajiem vīna un šampanieša izplatītājiem, vīnziņiem, šefiem, restorāniem, kā arī virkni progresīvu zīmolu – no Audi Latvija līdz Rietumu Banka, Electrolux, Amber Beverage Group un Latvijas Nacionālajam Mākslas muzejam!

Festivāla idejas autori ir NECom, viena no vadošajām mārketinga un pasākumu aģentūrām Latvijā.

Ar panākumiem esam attīstījuši Rimi Rīgas maratonu, kā arī veidojuši kampaņas virknei vadošo Latvijas uzņēmumu. NECom vadītājs Aigars Nords savulaik pirmais Baltijā ieguvis WSET augstāko diplomu vīnzinībās, apbraukājis neskaitāmus vīna pasaules reģionus, piedalījies konferencēs, ražas vākšanās, noskrējis vīna maratonu Medokā. Par vīnu ik mēnesi raksta žurnālā Klubs.

Paldies mūsu draugiem un partneriem!

Ģenerālsponsors

Partner logo

Partneris

Partner logo Partner logo

Atbalsta

Partner logo

Mediju partneris

Partner logo

Baltijas aizraujošākais šampanieša un vīna festivāls.

Iegādāties grāmatu

Pieraksties jaunumiem!