Riga Wine & Champagne!

Tiekamies jau 11. jūnijā Hanzas Peronā!

 

Festivāla jubilejas sezonu (pašiem neticas, ka kopš atklāšanas apritējuši veseli 10 gadi!) atklāsim ar Randiņu ar vīnu Hanzas Peronā jau 11. jūnijā, turpināsim ar Burbuļu parādi 6. augustā, bet noslēgsim ar grandiozu Top 100 Wines + Chefs parādi 1. oktobrī

 

Biļetes uz Randiņu ar vīnu ķeriet ciet iekš ekase.lv (pagājušajā gadā tās izķēra visai ātri). Randiņā servēsim Gada vīns 2021 zelta un sudraba medaļniekus - spicākos baltos, sarkanos, dzirkstošos un šampaniešus, kā arī stiprinātos un desertvīnus! Mums pievienosies zinošākie LV vīnziņi, labākie šefpavāri un restorāni, kā arī pasaules vīna korifeji Maikls Šusters un Endrū Džefords ar vēl nebijušām meistarklasēm. 

 

Uz drīzu tikšanos, 
Riga Wine & Champagne komanda

Kopš 2012. gada, kad festivālu atklājām ar šampanieša meistarklasi Pītera Liema vadībā, esam cītīgi izglītojuši, stāstījuši, ekspertus un planētas vadošos vīndarus aicinājuši, rakstījuši, publicējuši, cienājuši, barojuši, kā arī uzņēmušies šefību par Latvijas vīnmīļu gaidītākajiem notikumiem - konkursa Gada vīns Top 101 Wines + Chefs degustāciju, Audi Burbuļu parādi Nacionālajā Mākslas muzejā, kā arī Baltic Wine List Awards konkursu sadarbībā ar Cross Key Gin, kura ietvaros noskaidrojam, kuri ir Rīgas, Tallinas, Viļņas labākie un vīnmīļiem draudzīgākie restorāni un bāri. Sadarbojamies ar Latvijas un Baltijas labākajiem vīna un šampanieša izplatītājiem, vīnziņiem, šefiem, restorāniem, kā arī virkni progresīvu zīmolu – no Audi Latvija līdz Luminor, Electrolux, Amber Beverage Group un Latvijas Nacionālajam Mākslas muzejam!

Festivāla idejas autori ir NECom, viena no vadošajām mārketinga un pasākumu aģentūrām Latvijā.

Ar panākumiem esam attīstījuši Rimi Rīgas maratonu, kā arī veidojuši kampaņas virknei vadošo Latvijas uzņēmumu. NECom vadītājs Aigars Nords savulaik pirmais Baltijā ieguvis WSET augstāko diplomu vīnzinībās, apbraukājis neskaitāmus vīna pasaules reģionus, piedalījies konferencēs, ražas vākšanās, noskrējis vīna maratonu Medokā. Par vīnu ik mēnesi raksta žurnālā Klubs.

Paldies mūsu draugiem un partneriem!

Partneri

Partner logo Partner logo

Atbalsta

Partner logo

Mediju partneri

Partner logo

Baltijas aizraujošākais šampanieša un vīna festivāls.

Iegādāties grāmatu

Pieraksties jaunumiem!

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.