Riga Wine & Champagne!

Beidzot!
 
Tāpat kā Jūs, arī mēs esam noilgojušies pēc kārtīgām vīna un šampanieša dzīrēm, tādēļ šovasar atgriežamies ar pompu!
 
Vispirms 15. jūlija vakarā provi noņēmām un uzballējām «Gada vīns 2020» uzvarētāju – zelta un sudraba medaļnieku – kompānijā «Randiņā ar vīnu» «Vasaras Peronā»! Un nedaudz vēlāk – 7. augustā – ļausimies šampanieša un burbuļu baudīšanai ikgadējā «Burbuļu parādē» Mākslas Akadēmijas dārzā un pagalmā. 
 
Pavisam īpašu šo vasaru padarīs vēl kāds notikums – Aigara Norda grāmatas «Vīns un Nords» pirmizrāde! Grāmata dienasgaismu ieraudzīs 7. augusta «Burbuļu parādē» – sekojiet jaunumiem par to, kur un kā to varēs iegādāties. 
 
Lielu pateicību esam parādā mūsu ilggadējiem partneriem Audi un Electrolux, bez kuru līdzdalības šie vasaras pasākumi nevarētu notikt.
 
Nenoguliet biļetes ekase.lv!
 
Uz drīzu tikšanos, 
Riga Wine & Champagne komanda

Kopš 2012. gada, kad festivālu atklājām ar šampanieša meistarklasi Pītera Liema vadībā, esam cītīgi izglītojuši, stāstījuši, ekspertus un planētas vadošos vīndarus aicinājuši, rakstījuši, publicējuši, cienājuši, barojuši, kā arī uzņēmušies šefību par Latvijas vīnmīļu gaidītākajiem notikumiem - konkursa Gada vīns Top 101 Wines + Chefs degustāciju, Audi Burbuļu parādi Nacionālajā Mākslas muzejā, kā arī Baltic Wine List Awards konkursu sadarbībā ar Cross Key Gin, kura ietvaros noskaidrojam, kuri ir Rīgas, Tallinas, Viļņas labākie un vīnmīļiem draudzīgākie restorāni un bāri. Sadarbojamies ar Latvijas un Baltijas labākajiem vīna un šampanieša izplatītājiem, vīnziņiem, šefiem, restorāniem, kā arī virkni progresīvu zīmolu – no Audi Latvija līdz Luminor, Electrolux, Amber Beverage Group un Latvijas Nacionālajam Mākslas muzejam!

Festivāla idejas autori ir NECom, viena no vadošajām mārketinga un pasākumu aģentūrām Latvijā.

Ar panākumiem esam attīstījuši Rimi Rīgas maratonu, kā arī veidojuši kampaņas virknei vadošo Latvijas uzņēmumu. NECom vadītājs Aigars Nords savulaik pirmais Baltijā ieguvis WSET augstāko diplomu vīnzinībās, apbraukājis neskaitāmus vīna pasaules reģionus, piedalījies konferencēs, ražas vākšanās, noskrējis vīna maratonu Medokā. Par vīnu ik mēnesi raksta žurnālā Klubs.

Paldies mūsu draugiem un partneriem!

Partneri

Partner logo Partner logo

Atbalsta

Partner logo Partner logo

Mediju partneri

Partner logo

Baltijas aizraujošākais šampanieša un vīna festivāls.

Pirkt biļetes

Pieraksties jaunumiem!

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.