Dārgie draugi,

 

Vasarā neslinkojam (lasi – turpinam baudīt burbuļus), bet jau 21. septembrī tiekamies Riga Whisky & Friends festivālā, kuru Jums par godu esam radījuši, lai palīdzētu izzināt arī viskiju un kokteiļu pasauli! Nāciet ciemos 21. septembrī uz Rīgas cirku un ķeriet biļetes jau tagad!

 

Ikgadējais Top 100 Wines + Chefs pasākums, kurā prezentēsim 2024. gada labākos Latvijā importētos vīnus, šogad 23. novembrī atkal norisināsies Hanzas Peronā! Sekojiet informācijai – biļetes sāksim tirgot nedaudz vēlāk.

 

Baudam vasaru!

Riga Wine & Champagne komanda

Kopš 2012. gada, kad festivālu atklājām ar šampanieša meistarklasi Pītera Liema vadībā, esam cītīgi izglītojuši, stāstījuši, ekspertus un planētas vadošos vīndarus aicinājuši, rakstījuši, publicējuši, cienājuši, barojuši, kā arī uzņēmušies šefību par Latvijas vīnmīļu gaidītākajiem notikumiem - konkursa Gada vīns Top 101 Wines + Chefs degustāciju, Audi Burbuļu parādi Nacionālajā Mākslas muzejā, kā arī Baltic Wine & Drinks Awards konkursu sadarbībā ar Liebherr, kura ietvaros noskaidrojam, kuri ir Rīgas, Tallinas, Viļņas labākie un vīnmīļiem draudzīgākie restorāni un bāri. Sadarbojamies ar Latvijas un Baltijas labākajiem vīna un šampanieša izplatītājiem, vīnziņiem, šefiem, restorāniem, kā arī virkni progresīvu zīmolu – no Audi Latvija līdz Rietumu Banka, Electrolux, Amber Beverage Group un Latvijas Nacionālajam Mākslas muzejam!

Festivāla idejas autori ir NECom, viena no vadošajām mārketinga un pasākumu aģentūrām Latvijā.

Ar panākumiem esam attīstījuši Rimi Rīgas maratonu, kā arī veidojuši kampaņas virknei vadošo Latvijas uzņēmumu. NECom vadītājs Aigars Nords savulaik pirmais Baltijā ieguvis WSET augstāko diplomu vīnzinībās, apbraukājis neskaitāmus vīna pasaules reģionus, piedalījies konferencēs, ražas vākšanās, noskrējis vīna maratonu Medokā. Par vīnu ik mēnesi raksta žurnālā Klubs.

Paldies mūsu draugiem un partneriem!

Ģenerālsponsors

Partner logo

Partneris

Partner logo Partner logo

Atbalsta

Partner logo

Mediju partneris

Partner logo

Baltijas aizraujošākais šampanieša un vīna festivāls.

Iegādāties grāmatu

Pieraksties jaunumiem!