Riga Wine & Champagne!

Dārgie draugi, 


Paldies, ka izrādījāt interesi izbaudīt ikgadējo TOP100 WINES + CHEFS parādi, kas bija paredzēta 13.11.2021 Hanzas Peronā. 


Diemžēl jāsaka, ka mājsēdes, kas norisināsies līdz 15. novembrim, un ārkārtas situācijas noteikumi walk-around degustāciju padara neiespējamu. Lielisko pasākumu pārcelsim uz 2022.gada 5. martu ar cerību, ka to atļaus valdības lēmumi. Naudu par biļetēm, kuras jau paspējāt iegādāties, atgriezīsim. Un ļoti ceram Jūs satikt martā - biļešu tirdzniecību sāksim janvārī.  


Lai mums visiem veselīga un dzirkstoša 2021. gada nogale! 


p.s. Mājsēdes laikā nekautrējieties vīna pasauli baudīt kopā ar grāmatu “Vīns un Nords”!


Riga Wine & Champagne komanda

Kopš 2012. gada, kad festivālu atklājām ar šampanieša meistarklasi Pītera Liema vadībā, esam cītīgi izglītojuši, stāstījuši, ekspertus un planētas vadošos vīndarus aicinājuši, rakstījuši, publicējuši, cienājuši, barojuši, kā arī uzņēmušies šefību par Latvijas vīnmīļu gaidītākajiem notikumiem - konkursa Gada vīns Top 101 Wines + Chefs degustāciju, Audi Burbuļu parādi Nacionālajā Mākslas muzejā, kā arī Baltic Wine List Awards konkursu sadarbībā ar Cross Key Gin, kura ietvaros noskaidrojam, kuri ir Rīgas, Tallinas, Viļņas labākie un vīnmīļiem draudzīgākie restorāni un bāri. Sadarbojamies ar Latvijas un Baltijas labākajiem vīna un šampanieša izplatītājiem, vīnziņiem, šefiem, restorāniem, kā arī virkni progresīvu zīmolu – no Audi Latvija līdz Luminor, Electrolux, Amber Beverage Group un Latvijas Nacionālajam Mākslas muzejam!

Festivāla idejas autori ir NECom, viena no vadošajām mārketinga un pasākumu aģentūrām Latvijā.

Ar panākumiem esam attīstījuši Rimi Rīgas maratonu, kā arī veidojuši kampaņas virknei vadošo Latvijas uzņēmumu. NECom vadītājs Aigars Nords savulaik pirmais Baltijā ieguvis WSET augstāko diplomu vīnzinībās, apbraukājis neskaitāmus vīna pasaules reģionus, piedalījies konferencēs, ražas vākšanās, noskrējis vīna maratonu Medokā. Par vīnu ik mēnesi raksta žurnālā Klubs.

Paldies mūsu draugiem un partneriem!

Partneri

Partner logo Partner logo

Atbalsta

Partner logo Partner logo

Mediju partneri

Partner logo

Baltijas aizraujošākais šampanieša un vīna festivāls.

Iegādāties grāmatu

Pieraksties jaunumiem!

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.