Šampanietis Rīgas cirkā 4. martā!

 

Pavasari ar pamatīgiem šampanieša plūdiem atjaunotajā Rīgas cirkā atklāsim 2023. gada 4. martā, kad Rīga kārtējo reizi piedzīvos Baltijas lielāko šampanieša un dzirkstošo vīnu parādi – Burbuļu parādi 2023! 

 

Burbuļu parāde, kas Rīgas cirka arēnā dzirkstīs pirmoreiz, norisināsies divās sesijās (izvēlieties 12 – 14 vai 16 – 20), kā arī tiks bagātināta ar Šampanieša Galā ballīti no 20 līdz 23 turpat Rīgas cirkus Zirgu stallī. Tāpat kā Mākslas akadēmijas dārzā vasarā, uz Galā ballīti Jūs aicināsim groziņā līdzi ņemt savus iemīļotos šampaniešus, bet mēs gādāsim ballīti un kaudzi dzirkstošu pārsteigumu! 

 

Un tas nav viss! Drīzumā izsludināsim arī šampanieša vakariņas un pasākumus, kas 2. un 3. martā norisināsies mūsu drauga Pītera Liema un festivāla dibinātāja Aigara Norda kompānijā.

 

Biļetes uz Burbuļu parādi un Galā ballīti ķeriet iekš ekase.lv, kā arī sekojiet mums, lai pirmie uzzinātu par gaidāmajām vakariņām 2.-3. martā.
 


 
Uz drīzu tikšanos, 
Riga Wine & Champagne komanda

Kopš 2012. gada, kad festivālu atklājām ar šampanieša meistarklasi Pītera Liema vadībā, esam cītīgi izglītojuši, stāstījuši, ekspertus un planētas vadošos vīndarus aicinājuši, rakstījuši, publicējuši, cienājuši, barojuši, kā arī uzņēmušies šefību par Latvijas vīnmīļu gaidītākajiem notikumiem - konkursa Gada vīns Top 101 Wines + Chefs degustāciju, Audi Burbuļu parādi Nacionālajā Mākslas muzejā, kā arī Baltic Wine List Awards konkursu sadarbībā ar Cross Key Gin, kura ietvaros noskaidrojam, kuri ir Rīgas, Tallinas, Viļņas labākie un vīnmīļiem draudzīgākie restorāni un bāri. Sadarbojamies ar Latvijas un Baltijas labākajiem vīna un šampanieša izplatītājiem, vīnziņiem, šefiem, restorāniem, kā arī virkni progresīvu zīmolu – no Audi Latvija līdz Luminor, Electrolux, Amber Beverage Group un Latvijas Nacionālajam Mākslas muzejam!

Festivāla idejas autori ir NECom, viena no vadošajām mārketinga un pasākumu aģentūrām Latvijā.

Ar panākumiem esam attīstījuši Rimi Rīgas maratonu, kā arī veidojuši kampaņas virknei vadošo Latvijas uzņēmumu. NECom vadītājs Aigars Nords savulaik pirmais Baltijā ieguvis WSET augstāko diplomu vīnzinībās, apbraukājis neskaitāmus vīna pasaules reģionus, piedalījies konferencēs, ražas vākšanās, noskrējis vīna maratonu Medokā. Par vīnu ik mēnesi raksta žurnālā Klubs.

Paldies mūsu draugiem un partneriem!

Partneri

Partner logo Partner logo Partner logo

Atbalsta

Partner logo

Mediju partneri

Partner logo

Baltijas aizraujošākais šampanieša un vīna festivāls.

Iegādāties grāmatu

Pieraksties jaunumiem!

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.