Dārgie draugi,

 

Ikgadējā Burbuļu parādē Rīgu atkal līdz mielēm izmērcējām Šampaņas mērcē! Šoreiz ar vēsturiski lielāko Burbuļu parādi jeb divu simtu dzirkstošo vīnu dižošanos Hanzas Peronā - ar pļāpām, gudrībām, stāstiem, dziesmām, dejām, ēverģēlībām un pigoriem Rīgas kaislīgāko šampaniešmīļu kompānijā.

 

Neaizmirstam lūdzu pateikties mūsu draugiem — Rietumu Bankai, TK Spice un Liebherr! Bez viņiem mums čiks vien sanāktu…

 

p.s. Rudenī Jums gatavojam nelielu atelpu no burbuļiem ar Whisky & Friends, festivālu, kurā iepazīt un izzināt viskiju pasauli! Piefiksējiet 21. septembri Rīgas cirkā, ok?

 

Arī vecais labais Top 100 Wines + Chefs pasākums turpinās Jūs ar labākajiem vīniem veldzēt novembrī.

 

Uz drīzu tikšanos,

Riga Wine & Champagne komanda

Kopš 2012. gada, kad festivālu atklājām ar šampanieša meistarklasi Pītera Liema vadībā, esam cītīgi izglītojuši, stāstījuši, ekspertus un planētas vadošos vīndarus aicinājuši, rakstījuši, publicējuši, cienājuši, barojuši, kā arī uzņēmušies šefību par Latvijas vīnmīļu gaidītākajiem notikumiem - konkursa Gada vīns Top 101 Wines + Chefs degustāciju, Audi Burbuļu parādi Nacionālajā Mākslas muzejā, kā arī Baltic Wine & Drinks Awards konkursu sadarbībā ar Liebherr, kura ietvaros noskaidrojam, kuri ir Rīgas, Tallinas, Viļņas labākie un vīnmīļiem draudzīgākie restorāni un bāri. Sadarbojamies ar Latvijas un Baltijas labākajiem vīna un šampanieša izplatītājiem, vīnziņiem, šefiem, restorāniem, kā arī virkni progresīvu zīmolu – no Audi Latvija līdz Rietumu Banka, Electrolux, Amber Beverage Group un Latvijas Nacionālajam Mākslas muzejam!

Festivāla idejas autori ir NECom, viena no vadošajām mārketinga un pasākumu aģentūrām Latvijā.

Ar panākumiem esam attīstījuši Rimi Rīgas maratonu, kā arī veidojuši kampaņas virknei vadošo Latvijas uzņēmumu. NECom vadītājs Aigars Nords savulaik pirmais Baltijā ieguvis WSET augstāko diplomu vīnzinībās, apbraukājis neskaitāmus vīna pasaules reģionus, piedalījies konferencēs, ražas vākšanās, noskrējis vīna maratonu Medokā. Par vīnu ik mēnesi raksta žurnālā Klubs.

Paldies mūsu draugiem un partneriem!

Ģenerālsponsors

Partner logo

Partneris

Partner logo Partner logo

Atbalsta

Partner logo

Mediju partneris

Partner logo

Baltijas aizraujošākais šampanieša un vīna festivāls.

Iegādāties grāmatu

Pieraksties jaunumiem!