Tiekamies martā! 
 
Pavasari ar pamatīgiem šampanieša plūdiem atklāsim marta sākumā, kad Rīgā atkal saimniekos šampanietis! 

 

Ikoniskākos Blanc de Noirs šampaniešus vienkopus esat baudījuši? Tiekamies 2. martā Osirisā, kur Pītera Liema un Aigara Norda kompānijā vaļā korķēsim leģendāro Bollinger Vielles Vignes Francaises un citus klasiskos blanc de noirs šampaniešus! 

 

Kārojat pamatīgas šampanieša dzīres Champagne Night Out? Tad tiekamies 3. martā Barentā, kad Rīgas publiku lutināsim ar izcilāko zemnieku un lielo namu šampaniešiem - 2012. gada Clos des Goisses būs tikai viena no vakara zvaigznēm! 

 

Burbuļu parāde, kas Rīgas cirkā 4. martā dzirkstīs pirmoreiz, norisināsies divās sesijās (izvēlieties 12 – 14 vai 16 – 20), kā arī tiks bagātināta ar Šampanieša Galā ballīti no 20 līdz 23 turpat Rīgas cirka Zirgu stallī

 

Treknu punktu festivālam pieliksim 5. martā ar BYOC! jeb Champagne Cristal Louis Roederer ballīti, kurā Jūs ciemos gaidīsim ar pašu gādātām Kristāla pudelītēm. 

 

Biļetes uz Burbuļu parādi un Galā ballīti ķeriet iekš ekase.lv, bet par vakariņām rakstiem mums un pētiet tepat mūsu mājaslapā! Nenoguliet!

 

Cieņā, 
Riga Wine & Champagne. 

Kopš 2012. gada, kad festivālu atklājām ar šampanieša meistarklasi Pītera Liema vadībā, esam cītīgi izglītojuši, stāstījuši, ekspertus un planētas vadošos vīndarus aicinājuši, rakstījuši, publicējuši, cienājuši, barojuši, kā arī uzņēmušies šefību par Latvijas vīnmīļu gaidītākajiem notikumiem - konkursa Gada vīns Top 101 Wines + Chefs degustāciju, Audi Burbuļu parādi Nacionālajā Mākslas muzejā, kā arī Baltic Wine List Awards konkursu sadarbībā ar Cross Key Gin, kura ietvaros noskaidrojam, kuri ir Rīgas, Tallinas, Viļņas labākie un vīnmīļiem draudzīgākie restorāni un bāri. Sadarbojamies ar Latvijas un Baltijas labākajiem vīna un šampanieša izplatītājiem, vīnziņiem, šefiem, restorāniem, kā arī virkni progresīvu zīmolu – no Audi Latvija līdz Luminor, Electrolux, Amber Beverage Group un Latvijas Nacionālajam Mākslas muzejam!

Festivāla idejas autori ir NECom, viena no vadošajām mārketinga un pasākumu aģentūrām Latvijā.

Ar panākumiem esam attīstījuši Rimi Rīgas maratonu, kā arī veidojuši kampaņas virknei vadošo Latvijas uzņēmumu. NECom vadītājs Aigars Nords savulaik pirmais Baltijā ieguvis WSET augstāko diplomu vīnzinībās, apbraukājis neskaitāmus vīna pasaules reģionus, piedalījies konferencēs, ražas vākšanās, noskrējis vīna maratonu Medokā. Par vīnu ik mēnesi raksta žurnālā Klubs.

Paldies mūsu draugiem un partneriem!

Partneri

Partner logo Partner logo Partner logo

Atbalsta

Partner logo

Mediju partneri

Partner logo

Baltijas aizraujošākais šampanieša un vīna festivāls.

Iegādāties grāmatu

Pieraksties jaunumiem!