Nenoguliet sezonas spilgtākos vīna notikumus!

TOP 100 Wines + Chefs merčs
Jaunums

Vispirms, mums ir merčs tavā gaumē – jaunās TOP 100 Wines + Chefs cepurītes, t-kreklus, vīndaru vestes un tašas!

Otrkārt, vēl vari tikt pie biļetēm uz diviem festivāla notikumiem - pēdējās biļetes joprojām ir pieejamas gan uz Top 100 Wines + Chefs 22. novembrī, kad Hanzas Peronā varēsiet nobaudīt teju divus simtus izcilu burbuļu un vīnu, gan arī uz Bordo vakariņām un Roalda Dāla stāsta “Garša” lasījuma pirmizrādi 21. novembrī arī Hanzas Peronā!

Vēlies uzzināt sīkāk par Bordo vakariņām 21. novembrī?

Literāri gastronomiskā darba “Garša” pirmizrādi-lasījumu Latvijā aktiera Artura Krūzkopa izpildījumā (darbu tulkojis Aigars Nords) papildināsim ar cēlākajām Bordo vīnu vakariņām, kādas Latvijā jebkad redzētas — vakariņas būs Endrū Džeforda un Aigara Norda vadībā, kā arī piecu izcilu šefpavāru izpildījumā Hanzas peronā 21. novembrī!

SĪKĀK PAR BORDO VAKARIŅĀM

Iepazīsti TOP 50 Baltijas someljē, balso un laimē! Publiskā balsojumā sadarbībā ar Delfi un Liebherr noskaidrojam Baltijas TOP 50 vīnziņus — populārākos sava aroda meistarus, tādējādi veicinot someljē profesijas atpazīstamību un prestižu Baltijā. Aicinām balsot līdz 9. novembrim; viens laimīgais saņems divus ielūgumus uz “TOP 100 vīnu un šefpavāru parādi” 22. novembrī Hanzas peronā.

Balso par Baltijas labākajiem vīnziņiem

Jaunā Francija (Andrew Jefford) — pasākuma attēls

Jaunā Francija - stāsta Endrū Džefords

IZPĀRDOTS
20. novembris, ceturtdiena, plkst. 18.00-22.00
Izpārdots
Baltic Wine & Drinks Awards ceremonija — pasākuma attēls

Baltic Wine & Drinks Awards ceremonija sadarbībā ar Liebherr

22. novembris, sestdiena, plkst. 12.00-15.00
Programma
TOP 100 Wines + Chefs — pasākuma attēls

TOP 100 Wines + Chefs

Divi simti izcilu burbuļu un vīnu – kopā ar spožākajiem šefpavāriem.
22. novembris, sestdiena, plkst. 17.00-23.00
Burgundijas dzīres Endrū Džeforda kompānijā — pasākuma attēls

Burgundijas dzīres Endrū Džeforda kompānijā

IZPĀRDOTS
23. novembris, svētdiena, plkst. 14.00-20.00
Izpārdots

Kopš 2012. gada, kad festivālu atklājām ar šampanieša meistarklasi Pītera Liema vadībā, esam cītīgi izglītojuši, stāstījuši, ekspertus un planētas vadošos vīndarus aicinājuši, rakstījuši, grāmatas publicējuši, cienājuši, kino rādījuši, barojuši, kā arī uzņēmušies šefību par Latvijas vīnmīļu gaidītākajiem notikumiem.


Pirmkārt, Top 100 Wines + Chefs jeb labāko vīnu un šefpavāru parāde, kā arī konkurss Gada vīns, kura piešķirtās bronzas, sudraba un zelta medaļas jau kļuvušas par Latvijas vīnmīļu ceļvedi. Otrkārt, Burbuļu parāde, kas ciemojusies gan Nacionālajā Mākslas muzejā, gan Mākslas akadēmijas dārzā, gan Rīgas cirkā un Hanzas peronā. Treškārt, Baltic Wine & Drinks Awards konkursu sadarbībā ar Liebherr, kura ietvaros noskaidrojam labākās Rīgas, Tallinas, Viļņas vīnu kartes jeb vīnmīļiem draudzīgākos restorānus, bārus un tirgoņus.


Priecājamies, ka mūsu vadībā tapis arī Riga Whisky & Friends festivāls, kas savu pirmizrādi 2024. gadā piedzīvoja Rīgas cirkā. Sadarbojamies ar Baltijas vadošajiem vīna un šampanieša izplatītājiem, vīnziņiem, šefiem, restorāniem, kā arī virkni progresīvu zīmolu – no Rietumu Bankas līdz Spicei, Liebherr un Riedel!


Ik gadu festivālā ciemos uzņemam teju 3000 gardēžu. Gadu gaitā pie mums ciemojušies pasaules un Eiropas spicākie vīnu prāti – Peter Liem (champagneguide.net), Michael Schuster, Andrew Jefford, Ian d’Agata, Richard Juhlin, John Kapon, Mark Andrew MW, Essi Avellan MW, Michael Sager, Andreas Larsson, kā arī, protams, mūsu pašu Raimonds Tomsons (Eiropas vīnziņu čempions ‘17, Pasaules vīnziņu čempions ’23).

Festivāla idejas autori ir NECom, viena no vadošajām mārketinga un pasākumu aģentūrām Latvijā!

Ar panākumiem esam attīstījuši Rimi Rīgas maratonu, kā arī veidojuši kampaņas virknei vadošo Latvijas uzņēmumu. NECom vadītājs Aigars Nords savulaik pirmais Baltijā ieguvis WSET augstāko diplomu vīnzinībās, apbraukājis neskaitāmus vīna pasaules reģionus, piedalījies konferencēs, ražas vākšanās, noskrējis vīna maratonu Medokā, kā arī publicējis visu laiku pārdotāko grāmatu par vīnu latviešu valodā – “Vīns un Nords”! Par vīnu ik mēnesi raksta žurnālā Klubs.

Paldies mūsu draugiem un partneriem!

Partneri

Partner logo Partner logo Partner logo Partner logo

Mediju partneris

Partner logo

Baltijas aizraujošākais šampanieša un vīna festivāls.

Iegādāties biļetes

Pieraksties jaunumiem!