Tiekamies 25. novembrī!

 

Konkursam Gada vīns, kurā labākos Latvijā pieejamos importētos vīnus izvērtējam jau kopš 2014. gada, šogad apaļa jubileja! 10 gadu garumā esam cītīgi čāpstinājuši un izgaršojuši, kā arī medaļas vīniem dalījuši ar vienu mērķi – lai jums, dārgie vīnmīļi, vieglāka dzīve, labākos baltos, sarkanos, sārtos, dzirkstošos un stiprinātos vīnus veikalu plauktos meklējot!

 

Lai labākajiem vīniem provi noņemtu, lai labāko šefpavāru gardumus nobaudītu, steidziet pirkt biļetes uz ikgadējo TOP 100 vīnu un šefpavāru parādi, kā arī uz Galā ballīti, kas Hanzas peronā norisināsies 25. novembrī! Labākos vīnus pētiet septembra KLUBĀ un SANTĀ, kā arī tepat mājaslapā.

 

Pavisam drīz izsludināsim arī Baltic Wine & Drinks Awards in cooperation with Liebherr apbalvošanas ceremonijas, kas 25. novembrī norisināsies turpat Hanzas Peronā, programmu, lai Jūsu vērtējumam piedāvātu vīna un dzērienu cienītājiem draudzīgākos Baltijas bārus, restorānus un veikalus!

 

p.s.  arī piektdienā, 24. novembrī, un svētdienā, 25. novembrī, piedāvāsim kaut ko pārsteidzoši gardu sadarbībā ar Endrū Džefordu un Maiklu Šusteru – sekojiet jaunumiem!

 

Uz drīzu tikšanos,

Riga Wine & Champagne komanda

Kopš 2012. gada, kad festivālu atklājām ar šampanieša meistarklasi Pītera Liema vadībā, esam cītīgi izglītojuši, stāstījuši, ekspertus un planētas vadošos vīndarus aicinājuši, rakstījuši, publicējuši, cienājuši, barojuši, kā arī uzņēmušies šefību par Latvijas vīnmīļu gaidītākajiem notikumiem - konkursa Gada vīns Top 101 Wines + Chefs degustāciju, Audi Burbuļu parādi Nacionālajā Mākslas muzejā, kā arī Baltic Wine List Awards konkursu sadarbībā ar Cross Key Gin, kura ietvaros noskaidrojam, kuri ir Rīgas, Tallinas, Viļņas labākie un vīnmīļiem draudzīgākie restorāni un bāri. Sadarbojamies ar Latvijas un Baltijas labākajiem vīna un šampanieša izplatītājiem, vīnziņiem, šefiem, restorāniem, kā arī virkni progresīvu zīmolu – no Audi Latvija līdz Luminor, Electrolux, Amber Beverage Group un Latvijas Nacionālajam Mākslas muzejam!

Festivāla idejas autori ir NECom, viena no vadošajām mārketinga un pasākumu aģentūrām Latvijā.

Ar panākumiem esam attīstījuši Rimi Rīgas maratonu, kā arī veidojuši kampaņas virknei vadošo Latvijas uzņēmumu. NECom vadītājs Aigars Nords savulaik pirmais Baltijā ieguvis WSET augstāko diplomu vīnzinībās, apbraukājis neskaitāmus vīna pasaules reģionus, piedalījies konferencēs, ražas vākšanās, noskrējis vīna maratonu Medokā. Par vīnu ik mēnesi raksta žurnālā Klubs.

Paldies mūsu draugiem un partneriem!

Partneri

Partner logo Partner logo Partner logo

Atbalsta

Partner logo

Mediju partneri

Partner logo

Baltijas aizraujošākais šampanieša un vīna festivāls.

Iegādāties grāmatu

Pieraksties jaunumiem!