Uz tikšanos 8. augustā!

Nav ļaunuma bez labuma. Lai arī pavasarī plānoto Burbuļu parādi bijām spiesti atlikt covid-19 izraisīto nepārvaramas varas apstākļu dēļ, Baltijas lielākā šampaniešu un dzirkstošo vīnu parāde šoreiz pirmoreiz notiks vasaras pašā plaukumā! 

 

Burbuļu parāde norisināsies 8. augustā, sestdienā, Latvijas Mākslas akadēmijas pagalmā un dārzā! Mākslas akadēmijas pagalms ir romantiska un burbuļu baudīšanai kā radīta norises vieta pašā Rīgas centrā un, kas svarīgi, ir tik plaša, ka pasākuma norises laikā ļaus mums bez raizēm ievērot visus epidemiologu norādījumus. Pasākums notiks divās sesijās – dienas (12-15) un vakara (17-21). 

 

Tos, kuri paspēja biļetes iegādāties pirms ārkārtas situācijas, ļoti gaidīsim ciemos ar jau iegādātajām biļetēm. Tiem, kas biļetes vēl nepaspēja iegādāties, jūlijā ziņosim par iespēju iegādāties pēdējās atlikušās biļetes – sekojiet līdz, bet Jums būs jārīkojas ātri! 

 

Ja Jūsu rīcībā ir biļetes uz Champagne Gala Dinner, King of Cumieres vai Baltic Wine List Awards forumu, piedāvāsim tās pārcelt uz nākamā gada pavasari vai centīsimies aizstāt ar līdzvērtīgiem Riga Wine & Champagne rudens sesijas pasākumiem.


Paldies visiem par pacietību – paldies mūsu partneriem, atbalstītājiem, it īpaši Electrolux, ar kuru esam kopā no sākta gala, paldies vīna importētājiem, restorāniem, Rīgas un Baltijas gardēžiem un vīnmīļiem, kuri ir kopā ar mums Riga Wine & Champagne


 
Uz drīzu tikšanos,
Riga Wine & Champagne komanda

Kopš 2012. gada, kad festivālu atklājām ar šampanieša meistarklasi Pītera Liema vadībā, esam cītīgi izglītojuši, stāstījuši, ekspertus un planētas vadošos vīndarus aicinājuši, rakstījuši, publicējuši, cienājuši, barojuši, kā arī uzņēmušies šefību par Latvijas vīnmīļu gaidītākajiem notikumiem - konkursa Gada vīns Top 101 Wines + Chefs degustāciju, Audi Burbuļu parādi Nacionālajā Mākslas muzejā, kā arī Baltic Wine List Awards konkursu sadarbībā ar Cross Key Gin, kura ietvaros noskaidrojam, kuri ir Rīgas, Tallinas, Viļņas labākie un vīnmīļiem draudzīgākie restorāni un bāri. Sadarbojamies ar Latvijas un Baltijas labākajiem vīna un šampanieša izplatītājiem, vīnziņiem, šefiem, restorāniem, kā arī virkni progresīvu zīmolu – no Audi Latvija līdz Luminor, Electrolux, Amber Beverage Group un Latvijas Nacionālajam Mākslas muzejam!

Festivāla idejas autori ir NECom, viena no vadošajām mārketinga un pasākumu aģentūrām Latvijā.

Ar panākumiem esam attīstījuši Rimi Rīgas maratonu, kā arī veidojuši kampaņas virknei vadošo Latvijas uzņēmumu. NECom vadītājs Aigars Nords savulaik pirmais Baltijā ieguvis WSET augstāko diplomu vīnzinībās, apbraukājis neskaitāmus vīna pasaules reģionus, piedalījies konferencēs, ražas vākšanās, noskrējis vīna maratonu Medokā. Par vīnu ik mēnesi raksta žurnālā Klubs.

Paldies mūsu draugiem un partneriem!

Partneri

Partner logo Partner logo

Meistarklašu partneri

Partner logo Partner logo

Mediju partneri

Partner logo

Baltijas aizraujošākais šampanieša un vīna festivāls.

Pieraksties jaunumiem!

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.