Dārgie draugi,

Esam spiesti atlikt 31. martā – 4. aprīlī plānoto Riga Wine & Champagne festivālu, iestājoties nepārvaramas varas apstākļiem. 

 

Festivālu kopā baudīsim tad, kad ārkārtējā situācija valstī saistībā ar Covid-19 izplatību būs normalizējusies. Jauno datumu un norises laiku ziņosim pēc iespējas ātrāk - tiem, kuri jau iegādājušies biļetes Riga Wine & Champagne festivāla pasākumiem aprīlī,  lūdzam tās saglabāt, lai nodrošinātu ieeju pasākumos, kad tie notiks.

 

Paldies visiem par sapratni – paldies mūsu partneriem, atbalstītājiem, vīna importētājiem, restorāniem, Rīgas un Baltijas gardēžiem un vīnmīļiem, kuri piedalās Riga Wine & Champagne! 

 

Uzturam možu garu, turpinām baudīt vīnu un atbalstam restorānus, kā arī cīņā ar Covid-19 rūpīgi ievērojam epidemiologu norādījumus. Darīsim visu iespējamo, lai jau drīzumā varētu izziņot atliktā festivāla Riga Wine & Champagne norises datumus!

 

Lai mums visiem laba un dzirkstoša veselība,

Aigars Nords.
Riga Wine & Champagne dibinātājs

Kopš 2012. gada, kad festivālu atklājām ar šampanieša meistarklasi Pītera Liema vadībā, esam cītīgi izglītojuši, stāstījuši, ekspertus un planētas vadošos vīndarus aicinājuši, rakstījuši, publicējuši, cienājuši, barojuši, kā arī uzņēmušies šefību par Latvijas vīnmīļu gaidītākajiem notikumiem - konkursa Gada vīns Top 101 Wines + Chefs degustāciju, Audi Burbuļu parādi Nacionālajā Mākslas muzejā, kā arī Baltic Wine List Awards konkursu sadarbībā ar Cross Key Gin, kura ietvaros noskaidrojam, kuri ir Rīgas, Tallinas, Viļņas labākie un vīnmīļiem draudzīgākie restorāni un bāri. Sadarbojamies ar Latvijas un Baltijas labākajiem vīna un šampanieša izplatītājiem, vīnziņiem, šefiem, restorāniem, kā arī virkni progresīvu zīmolu – no Audi Latvija līdz Luminor, Electrolux, Amber Beverage Group un Latvijas Nacionālajam Mākslas muzejam!

Festivāla idejas autori ir NECom, viena no vadošajām mārketinga un pasākumu aģentūrām Latvijā.

Ar panākumiem esam attīstījuši Rimi Rīgas maratonu, kā arī veidojuši kampaņas virknei vadošo Latvijas uzņēmumu. NECom vadītājs Aigars Nords savulaik pirmais Baltijā ieguvis WSET augstāko diplomu vīnzinībās, apbraukājis neskaitāmus vīna pasaules reģionus, piedalījies konferencēs, ražas vākšanās, noskrējis vīna maratonu Medokā. Par vīnu ik mēnesi raksta žurnālā Klubs.

Paldies mūsu draugiem un partneriem!

Partneri

Partner logo Partner logo

Meistarklašu partneri

Partner logo Partner logo

Mediju partneri

Partner logo

Baltijas aizraujošākais šampanieša un vīna festivāls.

Pieraksties jaunumiem!

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.