Uz tikšanos 14. novembrī!

Paldies visiem, kas mums pievienojās uz Burbuļu parādi Mākslas Akadēmijas pagalmā un dārzā! Labāko šampaniešu un dzirkstošo vīnu, Barenta un Kesta gardumu, kā arī Latvijas kaislīgāko šampaniešmīļu kompānijā Parāde atkal bija neaizmirstams baudījums! Paldies mūsu partneriem, it īpaši Electrolux un Grenardi, paldies Latvijas vadošajiem šampanieša importētājiem, kuri ir kopā ar mums Riga Wine & Champagne!
 

Patreiz gatavojamies konkursam «Gada vīns 2020», kurā pirmoreiz testēsim arī labākos Baltijā un Latvijā raudzētos sidrus. Jau septembrī tirdzniecībā palaidīsim biļetes uz 14. novembra «Top 100 Wines + Chefs», kur degustēt un baudīt varēsiet gan labākos dzirkstošos, baltos, sarkanos un stiprinātos vīnus, gan Baltijas izcilākos sidrus vadošo šefpavāru gardumu kompānijā! 

 

p.s. Spicējiet ausis un turiet acis vaļā – iespējams, ka septembrī Jums šo un to piedāvāsim kopā ar vīnu pasaules mestriem – Maiklu Šusteru un Endrū Džefordu, kuri ņems dalību  «Gada vīns 2020» žūrijā. 


Uz drīzu tikšanos,
Riga Wine & Champagne komanda

Kopš 2012. gada, kad festivālu atklājām ar šampanieša meistarklasi Pītera Liema vadībā, esam cītīgi izglītojuši, stāstījuši, ekspertus un planētas vadošos vīndarus aicinājuši, rakstījuši, publicējuši, cienājuši, barojuši, kā arī uzņēmušies šefību par Latvijas vīnmīļu gaidītākajiem notikumiem - konkursa Gada vīns Top 101 Wines + Chefs degustāciju, Audi Burbuļu parādi Nacionālajā Mākslas muzejā, kā arī Baltic Wine List Awards konkursu sadarbībā ar Cross Key Gin, kura ietvaros noskaidrojam, kuri ir Rīgas, Tallinas, Viļņas labākie un vīnmīļiem draudzīgākie restorāni un bāri. Sadarbojamies ar Latvijas un Baltijas labākajiem vīna un šampanieša izplatītājiem, vīnziņiem, šefiem, restorāniem, kā arī virkni progresīvu zīmolu – no Audi Latvija līdz Luminor, Electrolux, Amber Beverage Group un Latvijas Nacionālajam Mākslas muzejam!

Festivāla idejas autori ir NECom, viena no vadošajām mārketinga un pasākumu aģentūrām Latvijā.

Ar panākumiem esam attīstījuši Rimi Rīgas maratonu, kā arī veidojuši kampaņas virknei vadošo Latvijas uzņēmumu. NECom vadītājs Aigars Nords savulaik pirmais Baltijā ieguvis WSET augstāko diplomu vīnzinībās, apbraukājis neskaitāmus vīna pasaules reģionus, piedalījies konferencēs, ražas vākšanās, noskrējis vīna maratonu Medokā. Par vīnu ik mēnesi raksta žurnālā Klubs.

Paldies mūsu draugiem un partneriem!

Partneri

Partner logo Partner logo

Atbalsta

Partner logo Partner logo

Mediju partneri

Partner logo

Baltijas aizraujošākais šampanieša un vīna festivāls.

Pieraksties jaunumiem!

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.