Pieteikties konkursam

Konkursā aicinām piedalīties Latvijas vīna importētājus, piesakot vīnus, kas gatavoti no vīnogām, pildīti stikla pudelēs un ir reģistrēti tirdzniecībai LR. Lūgums iepazīties ar nolikumu pirms pieteikuma anketas aizpildīšanas! Vīnus dalībai konkursā šogad būs iespējams pieteikt  no 1. - 31. augustam.

 

Vēlies pieteikt vīnus konkursam? Piesakiet vīnus, aizpildot anketu!
Konkursa nolikums? Iepazīties ar konkursa noteikumiem!
 

Intro image1
Intro image2

Konkurss Latvijas Gada Vīns notiek jau septīto gadu pēc kārtas! Arī šogad noteiksim labākos Latvijā pieejamos dzirkstošos, baltos, sārtos, sarkanos, deserta un stiprinātos vīnus, piešķirot apbalvojumus un medaļas, kā arī demonstrējot Latvijā pieejamo vīnu daudzveidību un atvieglojot vīnmīļu dzīvi, piedāvājot orientieri plašajā vīnu klāstā Latvijā! Konkursa laureātu degustācija "TOP100 WINE + CHEFS" parādē 14. novembrī.

"Latvijas Gada Vīns 2020" konkursa žūrija:

 • Member's image

  Maikls Šusters

  Žūrijas priekšsēdētājs kopš 2014. gada, viens no pasaules atzītākajiem vīna ekspertiem, lektoriem un autoriem. Vīna izdevumu World of Fine Wine un Decanter, best-selleru Understanding Wine un Essential Winetasting autors.
 • Member's image

  Endrjū Džefords

  Viens no pasaules vadošajiem vīna žurnālistiem. Neskaitāmu grāmatu, rakstu un publikāciju autors par vīnu un ēdienu. Viņa grāmatas augstu vērtē gan kritiķi, gan vīnmīļi. Decanter un World of Fine Wine degustāciju paneļu dalībnieks daudzu desmitgažu garumā.
 • Member's image

  Aigars Nords

  Riga Wine & Champagne festivāla un konkursu "Latvijas Gada vīns" un "Baltic Wine List Awards" idejas autors un dibinātājs, ieguvis augstāko WSET diplomu vīnzinībās, Rimi Rīgas maratona organizators.
 • Member's image

  Raimonds Tomsons

  "Vincents" vīnzinis, 3. vieta A.S.I. pasaules vīnziņu čempionātā 2019. gadā, A.S.I. Eiropas vīnziņu čempionāta 2017. gada uzvarētājs. Prike Latvija vīna zīmolu vēstnesis.
 • Member's image

  Jānis Volkinšteins

  Vīnzinis, Baltijas labākā vīna bāra "Vieta" dibinātājs un vīna kartes veidotājs, Burgundijas vīna brālības Confrérie des Chevaliers du Tastevin biedrs, WSET Diploma programmas absolvents.
 • Member's image

  Linda Karpenko

  Vīnzine, Court of Master Sommelier (CMS) programmas studente.
 • Member's image

  Gints Sniedze

  Vīnu nozarē aktīvi darbojies kopš 1997. gada, patreiz Moët&Chandon un Hennessy zīmolu vēstnesis Latvijā.
 • Member's image

  Romāns Komars

  Vīnziņu asociācijas līdzdibinātājs un prezidents no 2007. līdz 2010. gadam, studē WSET augstākā diploma programmā, Interbaltija AG, viena no Latvijas vadošajiem vīna importētājiem, vadītājs.
 • Member's image

  Aigars Lukstiņš

  Latvijas vīnziņu profesionālās kvalifikācijas sertifikācijas komisijas loceklis, žūrijas loceklis Latvijas un Baltijas vīnziņu konkursos kopš 2008. gada, HoReCa vīnu konsultants LIVIKO, WSET augstākā diploma ieguvējs.
 • Member's image

  Jānis Kaļķis

  Latvijas vīnziņu asociācijas prezidents, Latvijas un Baltijas vīnziņu čempionātu uzvarētājs, RSkorpions (Sky lielveikali) galvenais vīnzinis.
 • Member's image

  Kaspars Reitups

  Vīnzins "Barents”, Latvijas un Baltijas vīnziņu čempionāta uzvarētājs, 2019. gadā 23. labākais vīnzinis pasaulē, WSET Diploma programmas absolvents, Court of Master Sommeliers Certified Sommelier.
 • Member's image

  Agnese Gintere

  Vīnzine, Latvijas vīnziņu konkursa uzvarētāja 2016, Baltijas trešā labākā vīnzine 2017, Interbaltija AG.
 • Member's image

  Ronalds Pētersons

  Vīnzinis, "Noble Wine" vīnu konsultants, Baltijas vīnziņu čempionāta uzvarētājs.

Pieraksties jaunumiem!

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.