Pieteikties konkursam

Konkursā aicinām piedalīties Latvijas vīna importētājus, piesakot vīnus, kas gatavoti no vīnogām, pildīti stikla pudelēs un ir reģistrēti tirdzniecībai LR. Lūgums iepazīties ar nolikumu pirms pieteikuma anketas aizpildīšanas! Vīnus dalībai konkursā iespējams pieteikt līdz 1.augustam.

 

Vēlies pieteikt vīnus konkursam? Piesakiet vīnus, aizpildot anketu!
Konkursa nolikums? Iepazīties ar konkursa noteikumiem!
Kāpēc piedalīties konkursā? Iepazīties ar info-prezentāciju!

Intro image1
Intro image2

Konkurss Latvijas Gada Vīns notiek jau sesto gadu pēc kārtas! Arī šogad noteiksim labākos Latvijā pieejamos dzirkstošos, baltos, sārtos, sarkanos, deserta un stiprinātos vīnus, piešķirot apbalvojumus un medaļas, kā arī demonstrējot Latvijā pieejamo vīnu daudzveidību un atvieglojot vīnmīļu dzīvi, piedāvājot orientieri plašajā vīnu klāstā Latvijā! Konkursa laureātu degustācija "TOP100 WINE + CHEFS" parādē 16. novembrī.

"Latvijas Gada Vīns 2019" konkursa žūrija:

 • Member's image

  Maikls Šusters

  Žūrijas priekšsēdētājs, viens no pasaules atzītākajiem vīna ekspertiem, lektoriem un autoriem. Vīna izdevumu World of Fine Wine un Decanter, best-selleru Understanding Wine un Essential Winetasting autors.
 • Member's image

  Raimonds Tomsons

  "Vincents" vadītājs un vīnzinis, 3.vieta A.S.I. pasaules vīnziņu čempionātā 2019. gadā, A.S.I. Eiropas vīnziņu čempionāta 2017. gada uzvarētājs, Prike Latvija vīna zīmolu vēstnesis.
 • Member's image

  Aigars Nords

  Riga Wine & Champagne festivāla un konkursa Latvijas Gada vīns dibinātājs, ieguvis augstāko WSET diplomu vīnzinībās, Tet Rīgas maratona organizators.
 • Member's image

  Jānis Volkinšteins

  Vīnzinis, Baltijas labākā vīna bāra Vieta dibinātājs un vīna kartes veidotājs, Burgundijas vīna brālības Confrérie des Chevaliers du Tastevin biedrs, WSET Diploma programmas absolvents.
 • Member's image

  Linda Karpenko

  “Vincents” vīnzine, Court of Master Sommelier (CMS) programmas studente.
 • Member's image

  Gints Sniedze

  Vīnu nozarē aktīvi darbojies kopš 1997. gada, patreiz Moët&Chandon un Hennessy zīmolu vēstnesis Latvijā.
 • Member's image

  Romāns Komars

  Vīnziņu asociācijas līdzdibinātājs un prezidents no 2007. līdz 2010. gadam, studē WSET augstākā diploma programmā, Interbaltija AG, viena no Latvijas vadošajiem vīna importētājiem, vadītājs.
 • Member's image

  Aigars Lukstiņš

  Latvijas vīnziņu profesionālās kvalifikācijas sertifikācijas komisijas loceklis, žūrijas loceklis Latvijas un Baltijas vīnziņu konkursos kopš 2008. gada, HoReCa vīnu konsultants LIVIKO, WSET augstākā diploma ieguvējs.
 • Member's image

  Jānis Kaļķis

  Latvijas vīnziņu asociācijas prezidents, Latvijas un Baltijas vīnziņu čempionātu uzvarētājs, RS Skorpions (Sky lielveikali) galvenais vīnzinis.
 • Member's image

  Kaspars Reitups

  Vīnzins "Barents”, Latvijas un Baltijas vīnziņu čempionāta uzvarētājs, 2019. gadā 23. labākais vīnzinis pasaulē, WSET Diploma programmas absolvents, Court of Master Sommeliers Certified Sommelier.

Pieraksties jaunumiem!

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.