«Randiņš ar vīnu» Hanzas Peronā

Event image

«Randiņš ar vīnu» Hanzas Peronā

11. jūnijs, sestdiena, plkst. 17.00-22.00

Hanzas Perons

Konkursa «Gada vīns 2021» uzvarētāju degustācija

EUR 49

Konkursa Gada vīns 2021 uzvarētājus jeb zelta un sudraba šampaniešus, baltvīnus, sarkanvīnus, desertvīnus arī šoreiz piedāvāsim vienkopus izgaršot festivāla vasaras sezonas atklāšanas pasākumā «Randiņš ar vīnu» Hanzas Peronā! 

 

11. jūnijā «Randiņš ar vīnu» atgriežas Hanzas Peronā, kur simts labākos vīnus baudīt varēsiet kopā ar Latvijas labāko šefpavāru gardumiem, īpašām mini-meistarklasēm pasaules vīna korifeju Maikla Šustera un Endrū Džeforda, arī vadošo Latvijas vīnziņu vadībā.

 

Kā tas strādās?
Hanzas Peronu būsim pārvērtuši par vīna baudītāju paradīzi – kā jau ierasts, katram apmeklētājam piešķirsim glāzi un festivāla katalogu ar vīnu izklāstu. Zālē galdi ar simts labākajiem Latvijā importētajiem vīniem, kas pieejami baudīšanai pēc sirds patikas. Baudīšanai pieejami un par simbolisku naudu nopērkami arī labāko restorānu un šefpavāru radītas kroņa uzkodas un gastronomiskie šedevri. 

 

Kuri restorāni un šefpavāri piedalīsies?
Barents un Ivans Šmigarevs
Kest un Māris Jansons
Vincents un Uvis Janičenko
 
Kādus vīnus piedāvāsim degustēšanai? 
Konkursa Gada vīns 2021 uzvarētājus jeb zelta un sudraba šampaniešus, baltvīnus, sarkanvīnus, desertvīnus. Uzvarētājus aicinām iepazīt www.rigawinechampagne.lv 


Kādas meistarklases būs pieejamas apmeklētājiem? 
Mūsu viesu – Maikla Šustera un Endrū Džeforda meistarklases, kā arī ar saviem stāstiem dalīsies gan festivāla dibinātājs un grāmatas Vīns un Nords autors Aigars Nords, gan vadošie Latvijas vīnziņi. Meistarklašu apmeklējums ir iekļauts parādes cenā (vietu skaits meistarklasēs ierobežots, kurš pirmais nāk, tas pirmais maļ), lai gan dažas meistarklases ar īpašiem vīniem būs pieejamas par simbolisku papildus maksu. 

 

Kas vēl būs?
Parādē pieejama būs arī grāmata Vīns un Nords, zelta un sudraba vīni sadarbībā ar Spirits & Wine un citi pārsteigumi! Neiztrūkstoši būs arī DJ Toms Grēviņš un citi muzikāli pārsteigumi! 
 

Pieraksties jaunumiem!

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.