Fine & Mature with Michael Schuster

Event image

Fine & Mature with Michael Schuster

23. augusts, piektdiena, plkst. 18.00-00.00

Restorāns Barents, Smilšu iela 3, Rīga

Rezervācijas: aira.leite@necom.lv, vietu skaits ļoti limitēts.

EUR 139 + pudele sava mīļākā vīna

Ko Jūs teiktu par mazu pasēdēšanu Maikla Šustera, mūsu drauga un viena no pasaules vadošajiem vīna ekspertiem, kompānijā? Paķeriet līdzi pudelīti pilnbriedā, kuru jau sen sapņojāt nokopt, bet mēs sagādāsim Maikla stāstus, kaislīgāko vīnmīļu kompāniju, Barents šefpavāra Ivana Šmigareva virtuves labumus, kā arī pārīti pārsteigumu no Barents galvenā vīnziņa Kaspara Reitupa veidotās vīnu kartes. 


Maikls šajā vakarā apsolījis padalīties ar stāstiem no savas ilglaicīgās pieredzes, kā arī labprāt patērzēs par jebkuriem ar vīnu saistītiem jautājumiem. Maikls ir viens no pasaules atzītākajiem vīna ekspertiem, lektoriem, prestižo vīna izdevumu The World of Fine Wine un Decanter, kā arī bestselleru Understanding Wine un Essential Winetasting autors. Konkursa Latvijas Gada vīns žūrijas priekšsēdētājs. 


Ivans Šmigarevs, kurš šim vakaram būs sarūpējis piecu kārtu ēdienkarti, ir viens no Baltijas talantīgākajiem un daudzsološākajiem šefpavāriem, savukārt, Kaspars Reitups, Baltijas labākais un pasaules 23.vadošais vīnzinis, pastāstīs par Barents elevage jeb vīnu, kas pilnbriedā, karti.

 

Tātad: 

 

Mēs: liekam piecu kārtu Barents menu un divus skaistuļus - šampanieti Laherte Frères "Les Grande Crayères" Blanc de Blancs Extra Brut 2014 aperitīvā un Austrijas leģendu 1990. gada Nikolaihof Riesling "Vom Stein" Federspiel, Wachau, pie Japānas jūras ķemmītēm, kā arī Maikla, Ivana un Kaspara stāstus.

 

Jūs: paķerat līdzi pudelīti kaut kā laba (fine) un/vai briedumā (mature). Un neķeriet kreņķi, jautājiet mums padomu, ja kas.
 

 

Pieraksties jaunumiem!

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.