Baltic Wine Forum & Awards in association with Cross Keys Gin

Event image

Baltic Wine Forum & Awards in association with Cross Keys Gin

3. aprīlis, piektdiena, plkst. 09.30-18.00

Latvijas Mākslas akadēmija, Kalpaka bulvāris 13, Rīga

Valoda: Angļu

Baltic Wine List Awards dalībniekiem ieeja brīva

Jau trešais vīna nozares saiets Baltijā ar Eiropas un Baltijas vadošo vīnziņu veiksmes un pieredzes stāstiem: viens no vadošajiem Amerikas vīnu autoritātēm Džons Bonē (ASV), leģendārā vīna bāra Le Wine Bar by Le Vintage Reimsā īpašnieks Nikolas Papavero (Francija), Eiropas čempions un restorāna Vincenta vadītājs Raimonds Tomsons ir tikai daži no spilgtākajiem saieta dalībniekiem. Ar vērtīgiem novērojumiem par Baltijas vīna kartēm un šī gada Baltic Wine List Awards dalībniekiem, dalīsies arī visi žūrijas pārstāvji. Detalizēta programma būs pieejama jau pavisam drīz!

 

Savukārt Foruma noslēgumā, jau trešo reizi Baltic Wine List Awards sadarbībā ar Cross Keys Gin paziņosim restorānus, bārus, viesnīcas ar izcilākajām, aizraujošākajām un vīnmīļiem pārsteidzošākajām vīnu kartēm. Baltic Wine List Awards organizējam sadarbībā ar Cross Keys Gin un vadošajiem Baltijas un Eiropas vīnziņiem.

 

Ieeja Baltic Wine List Awards - ar ielūgumiem visiem konkursa dalībniekiem, kā arī Baltic Wine Forum dalībniekiem!

Pieraksties jaunumiem!

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.