Baltic Wine Forum & Awards in association with Cross Keys Gin

Event image

Baltic Wine Forum & Awards in association with Cross Keys Gin

1. marts, piektdiena, plkst. 09.30-18.00

Latvijas Mākslas akadēmija, Kalpaka bulvāris 13
, Rīga

Valoda: Angļu

EUR 79, Baltic Wine List Awards dalībniekiem ieeja brīva

Jau otrais vīna nozares saiets Baltijā ar Eiropas un Baltijas vadošo vīnziņu veiksmes un pieredzes stāstiem: slavenā Londonas vīna bāra Sager + Wilde dibinātājs Maikls Sāgers (Lielbritānija), pasaules vadošā Itālijas vīnu autoritāte Ians D'Agata (Itālija, Vinous), Michelin trīs zvaigžņu restorāna un pasaules No.43 restorāna Reale galvenais someljē Džovanni Sinesi (Itālija), Eiropas čempions un resorāna Vincenta vadītājs Raimonds Tomsons un Piotr Pietras MS (HIDE, London, #2 Sommelier Eiropā, 2017),  ir tikai daži no spilgtākajiem saieta dalībniekiem. Ar vērtīgiem novērojumiem par Baltijas vīna kartēm un šī gada Baltic Wine List Awards dalībniekiem, dalīsies arī visi žūrijas pārstāvji. Detalizēta programma pieejama šeit Baltic Wine Forum Programma

 

Savukārt Foruma noslēgumā, jau otro reizi Baltic Wine List Awards sadarbībā ar Cross Keys Gin paziņosim restorānus, bārus, viesnīcas ar izcilākajām, aizraujošakājām un vīnmīļiem pārsteidzošākajām vīnu kartēm. Baltic Wine List Awards organizējam sadarbībā ar Cross Keys Gin un vadošajiem Baltijas un Eiropas vīnziņiem.

 

Ieeja Baltic Wine List Awards - ar ielūgumiem visiem konkursa dalībniekiem, kā arī Baltic Wine Forum dalībniekiem!

Pieraksties jaunumiem!

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.